Webhosting (2 kB)

Seminárky

Nevím jak na jiných školách (resp. oborech), ale když jsem já studoval informatiku na VŠE, tak nám každou chvíli na všech oborových předmětech i v průběhu semestru neustále dávali všemožné úkoly a práce. Na jednu stranu mi to vyhovalo, protože je to to jediné, co mne každý semestr donutilo se konečně začít věnovat škole. A také díky času strávenému nad těmito pracemi jsem mnohdy konečně nenásilnou formou pochopil o čem to celé ty dlouhé hodiny byla řeč. Na druhou stranu, v okamžiku, když se blížilo zkouškové období a já ještě neměl nic hotového, mne přepadala hrůza. V této situaci se velmi hodí, když je k dispozici práce někoho jiného, třeba z předchozích semestrů. Ne, proto abych ji opsal, ale jako vzor podle kterého udělám tu svoji.

Proto jsem se rozhodl, že pomůžu podobně postiženým studentům a na této stránce jsem v letech 1998 - 2002 postupně zveřejňovat svoje všechny práce, které jsem vytvořil. Jsou zde i práce, které jsem vyhotovil některému svému spolustudentovi, případně ty které jsem si od nějakého spolustudenta vyhotovit nechal. A i ty, které jsem udělal v týmové spolupráci. Doufám, že to ostatním členům těch týmů nebude vadit.

Samozdřejmě, že neočekávám, že budete zběsile a bezhlavě kopírovat moje těžce vydřený programy a pod. a vydávat je za svoje. Jenom se koukněte, jak sem co vyřešil a jak si s kterým úkolem poradil, případně to můžete brát jako inspiraci pro svoje vlastní. Všechny práce jsem setřídil podle předmětů, ale je možné, že se některé budou hodit i pro jiné.

Moje seminárky
Moje seminární práce
Cizí seminárky
Odkazy na stránky jiných lidí se seminárními pracemi

Většinu prací lze stáhnout v podobě ZIP archívu. K jeho "rozbalení" lze použít například program WinZip. Některé práce jsou k dispozici i ve formátu HTML.